Сертифікат на благодійну допомогу ввели у Черкасах

«Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті» запровадив роботу по сертифікатам, щоб максимально охопити тих громадян, які потребують допомоги найбільше.

Про це на власній сторінці у «Фейсбук» повідомила засновник і очільник  «Пункту благодійної допомоги «Хрещатик Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

«Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті» вдосконалює свою роботу. Спільно з заступницею міського голови Мариною Гаркавою та Гуманітарним центром Черкаської міської ради, з метою більш якісного обслуговування громадян та охоплення найбільш незахищеної групи людей, запроваджує сертифікати на отримання гуманітарної допомоги. Сертифікат дає право на одноразову допомогу внутрішньо переміщеним особам з багатодітних сімей, або особам з інвалідністю. Термін дії сертифікату чинний до завершення військового стану. Всього виготовлено 102 сертифікати, які передала координатору Гуманітарного центру Тетяні Діденко», – написала Інна Бандура.

Видаватимуть сертифікати переселенцям у Гуманітарному центрі Черкаської міської ради, що знаходиться у Черкасах по вул. Благовісна, 170.  

А отримати по ньому допомогу переселенці зможуть у «Пункті благодійної допомоги «Хрещатик Сіті». Він знаходиться за адресою м. Черкаси, вул Остафія Дашкевича, 19, (перший поверх) і працює щодня з 10.00 по 17.00.

«Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті», що у Черкасах, діє з першого дня нового вторгнення рашистських військ в Україну, яким рф розпочала повномасштабну війну в Україні. Його створила і очолила , керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Активісти центру збирають допомогу від небайдужих громадян  і благодійних організацій, у рамках взаємодопомоги співпрацюють з волонтерами інших центрів, сортують, акумулюють, зберігають та розподіляють допомогу між тими, хто її потребує. Рух підтримки армії і переселенців – це наш спільний внесок у перемогу України над загарбниками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *