На Черкащині триває флешмоб на підтримку ЗСУ серед учнівства

Патріотичний флешмоб для дітей «Хай Великдень з кожної домівки в Україні долине до сердець наших захисників» продовжується в області. До Великодніх свят його започаткували у Черкаському обласному Центрі туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді. Доєднатися ж можуть всі охочі. Реєстрація учасників триває до 25 квітня за посиланням https://forms.gle/ahGTCfHM7P8J78Wf6.

Учнівська молодь, вихованці гуртків позашкільних закладів освіти області може на вибір намалювати тематичний малюнок, розповісти або самому написати вірш, виставити відеоролик або відеозвернення на веб-сторінці закладу в соціальних мережах Instagram, Facebook, YouTube, TikTok.

– Кожен із нас на місцях робить все можливе, щоби допомогти нашим воїнам, – впевнені джури куреня імені Ігоря Момота, вихованці гуртка «Джура» Будищенської ЗОШ. – Нас всіх поєднує незламна жага до свободи. І вона нам дає наснаги для боротьби з ворогом. Це і є наша сила. Вже дуже скоро ми обіймемо наших рідних та будемо разом відбудовувати нашу Батьківщину!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *