Черкаські волонтери отримали гуманітарну допомогу з Болгарії (фото)

Партія гуманітарної допомоги для потреб української армії та переселенців до «Пункту благодійної допомоги «Хрещатик Сіті» надійшла із сонячної Болгарії. Закупили її за власні кошти і самі привезли у Черкаси представники енергопостачальної компанії ТОВ “Стейбл Енерджі”.

Як повідомлили журналісти “City News”, які постійно чергують у «Пункті благодійної допомоги «Хрещатик Сіті», поїздку до країни золотих пляжів, зі слів представників ТОВ “Стейбл Енерджі”, спонукало бажання придбати речі першої необхідності, щоб долучитись до волонтерського руху.

– З власної ініціативи на власному автотранспорті ми з моїм компаньйоном – директором ТОВ “Стейбл Енерджі” Іваном Нікітіним, їздили до Болгарії, закупили все необхдіне для переселенців і армії, для того, щоб разом з усією Україною боротись за перемогу у війні з окупантами, – прокоментував виконавчий директор компанії Євгеній Заврін.

– Завдяки гуманітарній допомозі від співробітників ТОВ «СТЕЙБЛ ЕНЕРДЖІ», тепер у нас знову в наявності є дитяче харчування та багато чого необхідного, – підкреслила очільник і засновник “Пункту благодійної допомоги “Хрещатик Сіті” Інна Бандура.


“Пункт благодійної допомоги “Хрещатик Сіті”, що у Черкасах, діє з першого дня повномасштабної війни, яку рф розв’язала проти України. Його створила і очолила, керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура. Він має авторитет серед громадян і благодійних організацій, і у рамках взаємодопомоги співпрацює з іншими волонтерами і волонтерськими центрами, у тому числі і зарубіжними.

На фото( з ліва на право) керівник “Пункту благодійної допомоги “Хрещатик Сіті” Інна Бандура, куратор Олена Ясильківська, представникр ТОВ “Стейбл Енерджі” Євгеній Заврін та Іван Нікітін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *