У Попасній було справжнє пекло, – боєць із Черкащини

У Попасній було справжнє пекло. Ми стримували наступ окупантів. Постійні атаки – хвиля за хвилею. Міномети, АГС, танки, піхота. Цю історію Черкаському обласному ТЦК розповів Антон, кулеметник з Черкаського батальйону Сил ТрО ЗСУ.

– Коли трохи заспокоїлось, командир нашого відділення каже: «Я на сусідню позицію. Піду сам, у мене там справа». Ми здивувались, але нічого не сказали, бо довіряємо йому залізно. Перебігти від позиції до позиції в Попасній було ще тою прогулянкою – ти повзеш, лежиш, спостерігаєш, якщо треба стріляєш, підхоплюєшся, перебігаєш, падаєш, повзеш, знову лежиш. І так по колу. Таким чином наш командир Євген вирішив «побігти» до сусідів. Повертається десь за годину, очі горять і каже: «Насолоджуйтеся!». І дає нам цілий термос кави! Уявляєте, як ми мріяли про гарячу каву? Хоча б одну на всіх. А тут цілий термос! Виявилося, що у сусіднього підрозділу з’явилася можливість закип’ятити води, а Євгену передали трохи свіжозмеленої кави. То була найсмачніша кава в моєму житті!” – зазначив Антон.

Між бойовими завданнями, злагодженнями, навчаннями у наших бійців Сил територіальної оборони ЗСУ триває життя і в ньому є місце для зворушливих та підбадьорливих історій.

Боєць каже, що коли командир дотримується свого основного принципу: “люди понад усе!” і турбується про “своїх”, то це додає відчуття, що все не дарма, що всі працюють в одній команді.

Сам же герой історії, Євген – командир відділення батальйону Сил ТрО ЗС України. Він вже бачив війну, в 2015-2016 воював в АТО.

В складних умовах Євген зумів вивести із оточення та вберегти своїх бійців. Зараз, перебуваючи після контузії у госпіталі, воїн не витрачає час даремно і покращує свої навички з першої медичної допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *