Перевізники хочуть підняти ціну квитка у маршрутках Черкас до 20 гривень

Перевізники хочуть, щоб вартість квитка була в межах до 15 – 20 гривень. Мерія, поки що, погоджується підняти ціну до 13 гривень. Новий тариф на проїзд у Черкасах можуть затвердити вже через місяць.

Проект регуляторного акту «Про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті м.Черкаси, сьогодні у закритому режимі затвердив виконком Черкаської міськради.

Інформацію про це журналісти «City news» отримали з власних джерел.

Як стало відомо сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради на якому ухвалили проєкт регуляторного акту «Про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті м.Черкаси».

Пресу на засідання не позвали, відео трансляцію не проводили.  

Підставою для розгляду проєкту стали заяви і розрахунки від шести приватних перевізників із клопотаннями щодо підняття тарифу на проїзд у громадському транспорті у м.Черкаси.

На засідання прозвучало, що головний аргумент перевізників це різке подорожчання вартості дизельного палива. У діючий тариф закладено вартість дизпалива у сумі 29 гривень за 1 літр, а фактична ціна солярки на сьогодні складає 60 гривень за один літр.

На переконання директора департаменту економіки та розвитку Ірини Удод, «на сьогодні є підстави на перегляд тарифу».

– Департаментом економіки був зроблений коригуючий розрахунок. Із врахуванням 15% рентабельності він складає від 11,28 грн. до 13,79 грн. Якщо говорити про розрахунки перевізників, то вони складають від 15 грн. до 20,43 грн. Отже, на сьогодні є підстави на перегляд тарифу до розміру 13 грн.», – сказала вона.

Ухваливши це рішення міська влада Черкас дала старт процедурі регуляторного акту, яка триватиме упродовж місяця. Далі, міськвиконком має затвердити вартість тарифу на проїзд і опублікувати рішення.   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *