У Черкасах комунальники слідкують за чистотою у місті

Чистота та порядок на вулицях міста – зона відповідальності працівників КП «ЧЕЛУАШ». Про це вони щоденно дбають, незважаючи на військовий стан у країні, інформує пресслужба міської ради.

Зокрема, комунальники прибирають зелені зони. У планах на цей тиждень — сходи, узвози, вул. Пастерівська, М.Залізняка, В.Чорновола, просп. Хіміків, вул.30-річчя Перемоги, Руставі, Сумгаїтська, Смілянська, Дахнівська, Канівська, Одеська, Героїв Дніпра, Гагаріна, Припортова, Козацька, Благовісна, Надпільна, Хрещатик, Гоголя, Святотроїцька.

Також працівники КП «ЧЕЛУАШ» проводять прибирання прибордюрних зон. На минулому тижні почистили на вул. Гетьмана Сагайдачного, Пацаєва, Симиренківській, на сходах та спусках. На цьому тижні черга дійде до узвозів Капітана Подолянчука (Смілянський), Грузевича, Удода, Стрілецький, Б. Хмельницького, вулиць Чайковського, В. Галви, Пастерівської.

«Крім того, наше підприємство прибирає проїжджу частину за допомогою пилосмоку та поливомийної машини, проводить механізоване прибирання (вивезення гілля, сміття та опалого листя). Робітники постійно проводять чистку решіток мережі зливових каналізацій по місту, аби вони не забивалися, і дощова вода не затримувалася на вулицях», — розповів директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник.

«Вдячний комунальникам за щоденну нелегку працю. Кожен з працівників міських служб на своєму місці має якісно і сумлінно виконувати роботу, незважаючи на складні обставини, у яких опинилася наша держава. Тоді Черкаси стануть справжньою затишною домівкою не лише для жителів нашого міста, а й для гостей з інших куточків України», — прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *