Французькими сливами, абрикосами і ананасами смакуватимуть солдати завдяки черкаським волонтерам

Консервовані сливи, абрикоси та інші фрукти із Франції волонтери «Пункту благодійної допомоги «Хрещатик Сіті» передали українським військовим. Не так давно їх привезли на Черкащину у подарунок для української армії від французької компанії «la pulpe».

Про це журналістам «City News» повідомила  керівник і засновники  «Пункту благодійної допомоги «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Отримавши чималу партію консервованих імпортних смаколиків бійці однієї з військових частин Збройних Сил України подякували усім, завдяки кому солдатський раціон доповнять десерти.

– Дякуємо за допомогу засновнику «Пункту благодійної допомоги «Хрещатик Сіті» Інні Бандурі. Черкаській обласній раді в особі Романа Сущенка та депутатам, які підтримують армію. Посольству України у Франції в особі Посла Вадима Омельченко і французькій компанії «Ля Пульп» («la pulpe»), – сказали представники військової частини.

«Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті» працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *