Про підозру повідомили екс-голові Черкаського апеляційного суду

Комунальну власність вартістю 15 мільйонів гривень намагались незаконно передати у приватні руки. Учасником кримінальної оборудки виявився колишній голова  Черкаського апеляційного суду.

Про це повідомила пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

28 червня за дорученням Генпрокурора прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та детективи НАБУ повідомили про підозру колишньому голові апеляційного суду Черкаської області.

Посадовця підозрюють у замаху на розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого в особливо великих розмірах.

За версією органу досудового розслідування, колишній голова апеляційного суду Черкаської області вчинив дії, спрямовані на відчуження комунального майна – об’єкту нерухомості вартістю понад 15 млн гривень – на користь одного з місцевих приватних товариств. Так, за рішенням органу місцевого самоврядування, цей об’єкт нерухомості був переданий суду в оперативне управління для володіння, користування, крім відчуження. Незважаючи на це, колишній голова суду намагався відчужити це майно третім особам. Проте злочин так і не було закінчено з причин, які не залежали від волі колишнього голови суду.

На сьогодні досудове розслідування триває. Встановлюються інші особи, можливо причетні до вчинення цього правопорушення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *