У Черкасах перевірили торговельно-розважальні центри

Трагічні події, що були в Кременчуці та сьогодні у Вінниці, вкотре доводять, що ворог — це терорист. рашисти запускають ракети в цивільну інфраструктуру, торговельно-розважальні центри, лікарні та інші об’єкти. Він вбиває мирне населення та дітей.

Черкаські правоохоронці провели перевірку ТРЦ щодо дотримання всіх необхідних заходів адміністрацією під час сигналу «Повітряна тривога».

Поліцейські наголосили керівниками об’єктів з масовим перебуванням людей про недопущення ігнорування сигналу «Повітряна тривога» та припинення надання послуг.

Адміністрація даних закладів повинна забезпечити доступ до укриття у разі наявності, за допомогою гучномовця здійснити інформування відвідувачів про сигнал «Повітряна тривога», припинити надання послуг та вказати громадянам, де знаходиться укриття.

Своєю чергою відвідувачі ТРЦ повинні негайно виконати всі вимоги адміністрації закладу.

Правоохоронці Черкащини закликають керівників ТРЦ та відвідувачів не ігнорувати сигнали «Повітряна тривога», та чітко виконувати необхідні дії для збереження життя й недопущення дестабілізації в регіоні.

Разом із тим поліцейські й надалі будуть проводити відповідні рейди з метою контролю та перевірки дотримання даних вимог.

За інформаціє пресслужби поліції Черкаської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *