За ініціативи СБУ українським захисникам передано військову амуніцію вартістю понад 8 млн грн

Служба безпеки України запобігла комерційному продажу військового спорядження, яке призначалося для потреб ЗСУ. Тепер ця амуніція на суму 8 млн грн буде передана українським захисникам.

Серед іншого, мова йде про: – понад 500 одиниць військової форми та обмундирування: берці, бафи, балаклави, головні убори, маскувальні костюми та костюми хімічного захисту, партію плитоносок тощо, 5 500 бронеплит для бронежилетів.

Це спорядження було конфісковане СБУ в ході попередніх спецоперацій в Черкаській області.

Нагадаємо, що у червні СБУ викрила на Черкащині ділка, який привласнив і продавав військову амуніцію, призначену для ЗСУ. Крім того, оперативники спецслужби викрили одне із підприємств регіону на спробі привласнення сталі для виготовлення бронежилетів.

Зловмисники ввезли на територію України під виглядом гуманітарної допомоги матеріал для бронеплит, який коштував понад 6 млн грн. Утім коли з нього виготовили 5,5 тис. бронеплит, їх не передали на потреби ЗСУ, як це передбачає статус «гуманітарного вантажу», а навпаки – вирішили віддати на продаж.

Завдяки спільним діям правоохоронців та Черкаської обласної військової адміністрації вдалося запобігти незаконній реалізації бронеплит. Наразі вони передані на потреби українських захисників. Триває системна робота із виявлення фактів, які шкодять обороноздатності країни. Викриття протиправної діяльності проводили співробітники СБУ в Черкаській області спільно з Нацполіцією за процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури та Уманської окружної прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *