Молоко й «космічна» каша у тренді серед переселенців у Черкасах

Буквально  на «ура» розходяться між переселенцями, що тимчасово проживають у Черкасах дитяча кашка ТМ «Каша-Малаша» та молоко, які недавно почали роздавати родинам з маленькими дітьми волонтери БО «БФ «Хрещатик Сіті».

Як пояснила журналістам «City News» очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті»  Інна Бандура, це стало можливим завдяки співпраці, що її веде Фонд з підприємцями та благодійними організаціями Черкащини.

– Високопоживну диво-кашу для найменших українців на прохання волонтерів БО «БФ «Хрещатик Сіті» виготовило ТОВ «Черкасиелеваторзбут». А Благодійний фонд Людмили Русаліної «Разом», надав 450 дев’ятсот грамових пакетів молока. Це молоко – продукт, який можна зберігати без холодильника, адже воно в упаковці  Tetra Pak, – розповіла Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» (раніше називався – «Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті») працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура. Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Центру допомоги вагітним жінкам та мамам, які виховують дітей віком до двох років, який взяв на обслуговування понад 150 переселенок та черкащанок даної категорії, що потребують допомоги.

Читати за темою:

Екологічно-«космічну» Кашу-Малашу почали роздавати у Черкасах

У Черкасах виготовили дитячу екологічну кашу, якою можна годувати космонавтів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *