Школу юного волонтера відкриють у Черкасах

З  8 серпня у Черкасах стартує новий соціальний проєкт для дітей від БО «БФ «Хрещатик Сіті» «Школа юного волонтера». Заявки на участь прийматимуть до 7 серпня.

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті»  Інна Бандура.

– Запускаємо новий актуальний проєкт «Школа юного волонтера». В програмі багато цікавої інформації, командна гра, цікаві волонтерські кейси, стажування на базі нашого дитячого центру. Набираємо групу 10 дітей віком  від 12 до 14 років. По завершенню навчання кожний учасник проєкту отримає сертифікат. Відповідно до проєкту у Школі буде проведений  триденний курс навчання по одній годині щоденно з 15.00 до 16.00. Заняття триватимуть з 8 по 10 серпня. Заявки приймаємо до 7 серпня. Все буде Україна!, – поінформувала Інна Бандура.

Реєстрація за формою: http://surl.li/cocch

БО «БФ «Хрещатик Сіті» (раніше називався – «Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті» працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Центру допомоги вагітним жінкам та мамам дітей віком до двох років. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *