На Черкащині прогнозують дощовий початок серпня

Стартував серпень, який вгамовує спеку своїх полуднів і встеляє ранки прохолодними росами. Перша половина серпня – спекотне літо, друга – близька до передосіння, коли погода вже нестійка, але в цілому ще досить тепла. Про серпневу погоду в області розповів начальник обласного гідрометцетнру Віталій Постригань.

Із 2 серпня, після християнського свята пророка Іллі, ночі стають все темнішими та довшими, вода у річках, яка сьогодні на ранок 21º, стрімко остигає. Загалом погода, через діючий циклон, тривалий час буде нестійкою. Мінімум сонця та максимум опадів.

Проходження атмосферних фронтів зумовить грозо-зливо небезпечну ситуацію. З урахуванням того, що фронти мають теплі та холодні ділянки, грозові зливи можуть бути як вдень так і вночі. Дуже велика ймовірність, що місцями вони будуть значні. Вдень під час грози в окремих районах можливі град та шквали 15-20 м/с.

  • 2 серпня часом дощ, гроза, вдень в окремих районах град та шквали 15-20 м/с. Температура вночі 13-18º, вдень 24-29º.
  • 3 серпня дощ, місцями гроза. Температура вночі 13-18º, вдень 21-26º.
  • 4 серпня місцями короткочасний дощ, гроза. Температура вночі 13-18º, вдень 23-28º. 5 серпня без істотних опадів. Температура вночі 14-19º , вдень 27-32º.

За попередніми оцінками, у вихідні погода стабілізується. Антициклон зумовить переважно сонячну, суху погоду із спекотними денними 30-33º та тропічним ночами 20º.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *