Вітамінами та калоріями раціон військових збагатили черкаські волонтери (фото)

Висококалорійні продукти, вітамінізовану їжу та холодильне обладнання у одну з військових частин відправили волонтери БО «БФ «Хрещатик Сіті». До солдатського столу передали молоко тривалого зберігання, м’ясні консерви, солодощі та консервовані фруктові компоти від французької компанії «la Pulpe».

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність»  Інна Бандура.

– Продовжуємо працювати заради Перемоги. Морозильні камери, молоко, солодощі ТМ Жайвір, м’ясну та фруктову консервацію, медичні засоби команда волонтерів БО «БФ Хрещатик-Сіті» зібрала та передала нашим мужнім захисникам! Дякую всім нашим партнерам, завдяки яким ми маємо змогу допомагати. Разом ми непереможні!, – прокоментувала Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» (раніше називався – «Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті») працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Центру допомоги вагітним жінкам і мамам дітей віком до двох років. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Читати за темою: Французькі компоти з Черкас доповнили стіл військових і переселенців

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *