Понад 70 учнів Черкас склали мультипредметний тест на найвищий бал

72 черкаських учні отримали 200 балів з НМТ, лідер – ФІМЛІ, інформує департамент освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради.

З цієї кількості 200 балів отримали: з трьох предметів отримали – 7 учнів, з двох предметів – 16 учнів, з одного – 49 учнів.

Отже, знайомтесь із черкаськими випускниками – «600-бальниками»: Снітовська Софія (ЗОШ №22), Стовбир Яна та Молчанова Дарина (колегіум «Берегиня»), Смірнова Яна (СШ №28), Опанасенко Катерина (гімназія №31), Кравченко Юрій (СШ №33), Сірик Максим (ФІМЛІ).

Серед 20-ти навчальних закладів, учні яких стали 200-бальниками, на сьогодні беззаперечним лідером є ФІМЛІ – 9 учнів.

Це попередні результати основної сесії НМТ, що триватиме до 10 серпня, окрім цього протягом 16-20 серпня відбудеться додаткова сесія. Отже, кількість черкаських 200-бальників ще може збільшитись.

«Приємно вражена, що не дивлячись ні на пандемію, ні на війну, наші діти продовжують демонструвати високий рівень знань. Це вчергове доводить, що не існує перешкод для того, хто хоче здобувати нові знання. Особлива подяка черкаським освітянам, які створюють сприятливі умови для навчання навіть у найекстремальніших ситуаціях», – зазначає заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *