Підприємства, які співпрацювали із країною-агресором, виявили на Черкащині

На Черкащині арештована власність громадянина рф на суму понад 17 мільйонів гривень, інформують в обласному управлінні Нацполіції.
Слідчі слідчого управління ГУНП в Черкаській області за оперативного супроводу УСР в Черкаській області виявили ряд підприємств, які працювали на країну агресора. Загальна сума активів яких становить понад 17 млн. грн.
Одноособовим власником підприємства із статутним фондом 16,5 млн. грн. є громадянин рф також він має частки ще у двох українських підприємствах із статутними фондами на суму майже 890 тис. грн.
Зазначені українські підприємства упродовж 2016-2021 років активно співпрацювали із суб’єктами господарювання на території країни-агресора та здійснювали грошові перекази підприємствам, розташованим на території росії, власником яких є вказана вище особа.
Як з’ясували слідчі ці російські підприємства виконували замовлення для оборонпрому російської федерації з вироблення зброї, її частин та боєприпасів до неї.
За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури здійснюється кримінальне провадження за ч. 3 ст. 110-2 (Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) КК України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *