Канадійці допоможуть у відновленні Черкаської області

Соціальна, медична, гуманітарна сфери. Канада зацікавлена у відновленні Черкащини. Перспективні напрями співпраці обговорили днями в ОВА представники Канадського Червоного Хреста, Черкаської обласної організації Товариства Червоного Хреста України із заступниками очільника області Романом Карманніком та Ларисою Кошовою.

Канадійський Червоний Хрест вже активно працює на Черкащині. Нині в області втілюють низку проєктів за його підтримки. Зокрема, функціонують мобільні медичні бригади, які роблять більш доступнішими медпослуги для вразливих верств населення.

Червоний Хрест також взяв на себе опіку над внутрішньо переміщеними особами. Із пріоритетних напрямів подальшої роботи також вбачають допомогу медзакладам області.

– Ця співпраця вимірюється не лише матеріальним вкладом, хоча й він має неабияке значення, а й є духовною підтримкою для тих, хто поділяє наші цінності, – відзначив радник щодо надання притулкку і непродовольчої гуманітарної допомоги Канадського Червоного Хреста Родолфо Магерена. – Ми зацікавлені у тісній координації нашої співпраці, аби допомога, яку надаватимемо, була максимально ефективною.

Деталізувати напрямки співпраці та перелік гуманітрних проєктів, які у перспективі можна спільно втілити, мають обидві сторонни: ОВА та Червоний Хрест. У цьому переконаний заступник начальника обласної військової адміністрації Роман Карманнік.

– Вже зараз ми можемо запропонувати чималу кількість проєктів, які реалізуємо, – зауважив заступник начальника ОВА Роман Карманнік. – Чимало з них – важливих для області та України загалом. Йдеться передовсім про медичну галузь. Тож, аби співпраця була максимально успішною, мала довгострокову перспективу, а кожна громада Черкащини отримала рівноцінний вклад, нам необхідно провести чітку координаційну роботу.

Учасники наради домовилися надалі продовжувати співпрацю та проводитити розширені координаційні зустрічі.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *