У Смілі пацієнт напав на фельдшера екстренки

Приїхала надавати допомогу, а отримала удар ногою: на Черкащині чоловік напав на фельдшера екстренки. Про це повідомляє пресслужба обласної екстренки.

Чоловік з ознаками алкогольного сп’яніння прийшов до тями, коли фельдшер відвернулася до медикаментів і ударив її ногою. Ситуація сталася сьогодні у Смілі.

Близько 14:30 у диспетчерську надійшов виклик, що біля 10-ї школи на дитячому майданчику лежить чоловік і ні на що не реагує. Бригада екстренки прибула до місця події за 6 хвилин.Медики оглянули чоловіка. Пацієнт був з ознаками явного алкогольного сп’яніння.

Поки фельдшер, молода дівчина, відвернулася, щоб узяти медикаменти, чоловік прийшов до тями і вдарив її ногою. Ще наговорив купу нецензурщини і до медиків, і до жінки, яка викликала швидку. Бригада натисла тривожну кнопку.

Фельдшер розповідає: «Удар прийшовся по нозі. Синець точно буде. Ніхто не очікував, що так станеться. Ось так «летиш» надавати допомогу людині без свідомості, готовий до реанімаційних дій, – а отримуєш у відповідь таку «подяку».До приїзду поліції чоловік встиг заснути знову. Медики написали заяву до поліції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *