У міськраді Черкас повідомили, яку форму навчання обирають для школярів батьки

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради провів опитування батьків черкаських школярів про бажану форму навчання їхніх дітей з першого вересня. Що показали результати?

У Черкасах було опитано 93% батьків (26 784 особи).
? За дистанційне навчання проголосувало 70,3% (18 839 осіб),
? за очне навчання – 19,2% (5 146 осіб),
? за змішану форму навчання – 8,5% (2 264 особи),
? за індивідуальну – 2% (535 осіб).

«Найбільше батьків, які хочуть, аби діти навчалися безпосередньо в школі, – серед першокласників. Із 92-х сформованих класів – за очне навчання висловилися 73. Натомість в 11-класників ситуація зовсім інша: лише 9 класів по місту готові виходити на навчання в очному режимі; решта 48 класів – за «дистанційку». Тому остаточне рішення про форму навчання 11-класників буде за кожним окремим закладом освіти», – поінформувала заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.

За словами Анастасії Сергіївни, результати опитування також продемонстрували, що серед інших паралелей найбільше підтримують офлайн навчання батьки учнів 2 і 5 класів. Хоча цей відсоток менший, ніж у 1-класників.

Із 93-х других класів міста 28 навчатимуться очно. Зі 102-х п’ятих класів – 32 висловилися за очну форму.

Найменше підтримали очну форму навчання батьки 8-класників (це трохи більше 10 %).

«Нагадаю, що батьки кожної дитини прийматимуть рішення самостійно: віддавати дитину до школи чи ні. Ми забезпечимо можливість очної форми навчання для 1, 2 та 5 класів, проте також ми забезпечимо можливість дітям із цих паралелей навчатися і дистанційно», – наголосила заступниця міського голови.

Про це повідомляють у Черкаській міській раді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *