Черкаський пес-поліцейський іде на пенсію

Арс відзначив вихід на “пенсію” розкриттям злочину, поліцейські Умані проводжають помічника на заслужений відпочинок. Про це повідомляє пресслужба обласного управління Національної поліції.

Вісім років чотирилапий правоохоронець ніс службу у Кінологічному центрі поліції Черкащини. Арс спеціалізувався на пошуках наркотичних речовин та допоміг викрити чимало злочинів. Тепер він на заслуженому відпочинку у родині слідчого.Цуценя, яке назвали Арсом, з’явилося на світ у 2014 році в Кінологічному центрі Головного управління Національної поліції в Черкаській області, де його мама несла службу.

Пес мав гарну генетику і змалечку проявив здібності до виявлення наркотичних речовин. Він пройшов навчання та у 2015 році розпочав свою службу разом з інспектором-кінологом в зоні проведення АТО.Арс допоміг викрити понад 20 фактів незаконного розповсюдження наркотичних речовин.

На його рахунку нарколабораторії в Умані. А ще, чотирилапий помічник чергував на блокпостах, де перевіряв транспортні засоби на наявність наркотиків.11 серпня в Арса було “крайнє” чергування. Він заступив на службу з молодшим інспектором-кінологом Петром Присяжнюком. Тоді вони у складі слідчо-оперативної групи виїхали на санкціонований обшук, який проводили за фактом крадіжки. Лабрадор, завдяки досвідченому нюху, у надвірній споруді виявив 24 пакетики з наркотичною речовиною, схожою на амфетамін, що були в ящику. А в будинку пес вказав на шафу, де зберігався пакет ймовірно із канабісом.

Слідчі вилучили речові докази та передали їх на експертні дослідження.«Виростити та видресувати службового собаку – справа не з легких. Адже кожен із чотирилапих має свій характер та вимагає особливого підходу. Арс – мій надійний помічник, я завжди був упевнений в тому, що він впорається із поставленими завданнями», — зазначив кінолог Петро Присяжнюк.“Офіцер Арс” завершив свою поліцейську кар’єру. Та він не залишає нашу родину. На заслуженому відпочинку він охоронятиме спокій та даруватиме радісні емоції сім’ї уманського слідчого, який забрав пса до себе додому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *