У Черкасах відбулися урочистості з нагоди Дня прапора

У Черкасах відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України. В церемонії підняття Державного Прапора взяли участь очільники міста й області, військові, волонтери, представники громадських організацій, трудових колективів і навчальних закладів. Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

Місцем проведення урочистостей стала площа імені Тараса Шевченка, адже саме тут 1990 року в Черкасах уперше замайорів державний прапор незалежної України як символ незламності українського духу.

Учасники урочистостей вшанували хвилиною мовчання усіх борців, які загинули за Незалежність України.

Завдяки незламній мужності українців зараз наш синьо-жовтий прапор знають у всьому світі, а незабаром він замайорить ще яскравіше як знак перемоги нашої держави над агресором, – відзначили промовці.

Від імені Черкаської міської ради, депутатського корпусу із Днем Державного Прапора України й Днем Незалежності нашої держави громаду привітав Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

«Дорогі земляки, шановна черкаська громадо, – звернувся до людей Анатолій Васильович. – Наше спільне завдання сьогодні – разом із Головнокомандувачем України боронити нашу землю і відстоювати кожен сантиметр нашої української землі. І український народ це зробив. Він об’єднався не за політичними переконаннями чи іншими факторами, а заради волі, заради Незалежності, заради спільного європейського майбутнього.

Черкащина завжди була взірцем любові до рідної землі, й підтверджує це зараз. У тому, що зараз на Черкащині спокійно – насамперед заслуга наших Збройних Сил і правоохоронних органів, усіх людей, які з першого дня війни долучилися до волонтерського руху та допомоги Збройним Силам. Це заслуга наших воїнів, які й сьогодні на сході держави боронять нашу землю.

Сьогодні ми усвідомлюємо значення державних символів, ціна яким – життя людей. Бо перше, що робить ворог на тимчасово окупованих територіях, – намагається позбутись наших символів.

Але ми відстоїмо свій прапор. Відстоїмо наші кордони, нашу незалежність. Ми обов’язково переможемо й разом продовжимо розвивати нашу найкращу Україну. Слава Україні!»

З нагоди святкування Дня державного Прапора України та Дня Незалежності України кращі працівники навчальних закладів міста, державних установ, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, військової служби були нагороджені Почесними грамотами Черкаської міської ради, грамотами виконавчого комітету, нагрудними знаками «За мужність і героїзм».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *