Повністю дистанційно у Черкасах працюватимуть лише чотири школи

З 1 вересня всі навчальні заклади Черкас готові прийняти учнів і розпочати новий навчальний рік. Разом з тим, враховуючи побажання батьків та можливості освітніх закладів, вирішено практикувати різні форми навчання, інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Про особливості навчального процесу розповідає директор Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Богдан Бєлов.

За словами Богдана Бєлова, згідно з рішенням батьків, а відповідно і педагогічних колективів, 4️ навчальні заклади міста працюватимуть повністю в дистанційному режимі (он-лайн):
? ЗОШ №11;
? ЗОШ №36;
? ФІМЛІ;
? Гуманітарно-правовий ліцей.

В усіх інших черкаських школах буде змішане навчання: окремі класи за рішенням батьків працюватимуть в очному режимі, решта – в дистанційному.

Учні тих навчальних закладів, які не мають укриттів, будуть навчатися в закладах з укриттями, які розташовані найближче до їхньої школи.

Крім того, враховуючи побажання батьків, буде змішана форма навчання і в самих очних класах. Приміром, 20 дітей із класу проводитимуть урок в офлайн режимі, а 10 у цей час вдома перед відеокамерою будуть навчатися з ними онлайн.

У змішаному режимі працюватимуть і заклади професійної (професійно-технічної) освіти: практичні заняття проходитимуть в очному режимі, а теоретичні знання учні опановуватимуть дистанційно.

«Враховуючи особливості воєнного стану та побажання батьків, дирекції шкіл міста постаралися напрацювати оптимальний режим учбового процесу, – відзначив Богдан Бєлов. – При цьому наголошуємо, що навчальний рік 2022-2023 року всі школи міста починають з 1 вересня».

Довідково:
Сьогодні у Черкасах діють 41 школа різних типів і форм власності, де навчається 29 623 учні. Також працюють 53 дитячих садки, які відвідують майже 6 000 дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *