Памперси з Португалії до Черкас, тушонка і шкарпетки – на фронт

Гуманітарну допомогу з Португалії БО «БФ «Хрещатик Сіті» привезла тальнівська волонтерка Альона Мельник. Вона ж взялась доправити на фронт речі, необхідні нашим захисникам на передовій.

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівниця ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність»  Інна Бандура.

– Гуманітарну допомогу (памперси), яку із португальського міста Лореш передав Фонду Максим Нечипоренко, до Черкас привезла представниця «Громадської організації «Буковинсько-Галицький Курінь Січовиків «Едельвейс» на Черкащині, волонтерка з Тального і наша надійна партнерка Альона Мельник. Оскільки вона найближчим часом збирається виїздити на передову до українських захисників, наш Фонд передав через неї бійцям ЗСУ продукти харчування ( тушонку , макарони, каші), гігієнічні набори, теплі шкарпетки та шапки, – поінформувала Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» (раніше називався – «Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті») працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

На світлині: (з ліва на право) волонтерка БО «БФ «Хрещатик Сіті» Діана Глущик, очільниця Фонду Інна Бандура та представниця “Едельвейсу” Альона Мельник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *