У черкаському парку красиво підсвітили алею

У парку Сосновий бір підсвітили алею Внутрішньо-переміщених осіб. Світильники вмонтували прямо в доріжку поміж тротуарної плитки, тож увечері вона нагадує зоряний шлях. Про це повідомляють у КП “Дирекція парків”.

«Всього встановили 74 лед-світильники на 200-метровій стежці. Трохи згодом у цьому році обабіч алеї буде висаджено чорні сосни, які найбільше підходять до нашого клімату. Виникла ідея також пізніше облаштувати цю частину Соснового бору, а круглу клумбу, в яку впирається зоряна алея, згодом перетворити на Серце парку, встановивши там відповідний символічний арт-об’єкт у вигляді серця із красивою підсвіткою», – розповідає заступник директора КП «Дирекція парків» Сергій Ткаченко, додаючи, що такі плани можливо буде реалізувати вже після нашої Перемоги.

Щемливий воєнний символізм і в походженні самих світильників, бо їх виготовляли на замовлення Краматорська, однак з початком широкомасштабної війни у місті, що опинилось під ворожим вогнем, – не до облаштування парків. Тож світильники дістались Черкасам.

«Логічно, що саме ці світильники ми встановили саме на цій алеї. Вірю, що після війни у Краматорську будуть ще кращі, а ми тим часом зобов’язані огорнути теплом та турботою людей, які змушені були залишити свої домівки і тимчасово переселитись до Черкас. Наші парки подарують відчуття спокою та затишку і внутрішньо-переміщеним особам, і черкасцям. Покликання нашого підприємства – забезпечити порядок і комфортний відпочинок для всіх відвідувачів», – наголошує директор КП «Дирекція парків» Геннадій Шевченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *