Їжу та памперси для малечі отримав Центр допомоги у Черкасах

Дитячі суміші, інші види продуктів харчування та засоби гігієни для найменших українців від партнерів отримав черкаський Центр допомоги, що опікується вагітними та мамами діток до двох років.

Про це журналістам «City News» повідомила Інна Бандура – очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», який опікується Центром допомоги.

– Щиро вдячні ЧОО Товариство Червоного Хреста України та особисто Валерію Безбородову за дитяче харчування, памперси та засоби гігієни, ГО «Ротарі клуб Черкаси Інтернешнл» Марині Гур’яновій за надане дитяче харчування та військовому капелану Володимиру Штокалу за надану дитячу суміш. Завдяки вашій підтримці, родини з дітками, що обліковуються в нашому дитячому центрі забезпечені всім необхідним, – сказала Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» (раніше називався – «Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті») працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Центру допомоги вагітним жінкам та мамам дітей віком до двох років. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *