Черкаські владці отримали відзнаку від Залужного

Головнокомандувач Збройних Сил України, генерал Валерій Залужний відзначив почесним нагрудним знаком «За сприяння війську» Черкаського міського голову Анатолія Бондаренка та його заступника Віктора Беззубенка, інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Як ідеться у відповідному наказі головнокомандувача, посадовців нагородили за «вагомий особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України, всебічну їх підтримку в умовах воєнного стану, зразкове виконання службового обов’язку та виявлений при цьому високий професіоналізм».

Нагороду Анатолію Бондаренку та Віктору Беззубенку передав заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України Володимир Коваль.

– Ця нагорода – заслуга всієї нашої команди та всієї черкаської громади. У цей важкий час ми згуртувалися, аби наблизити українську перемогу. Кожен на своєму фронті докладає всіх можливих і неможливих зусиль для того, аби повернути мирне небо над Україною, – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко. – Разом до Перемоги! Слава Збройним Силам України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *