Харчування для найменших клієнтів черкаського Центру допомоги дали ротарійці

Запаси дитячого харчування для людей, яких обслуговує Центр допомоги БО «БФ «Хрещатик Сіті», поповнив ГО «Ротарі клуб Черкаси Інтернешнл».

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті»  Інна Бандура.

– Благодійна організація «БФ «Хрещатик Сіті» висловлює щиру влядчність Марині Гур’яновій за надане дитяче харчування, яке так потрібне для найменших українців, яких обслуговує Центр допомоги Фонду, – подякувала його керівниця Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» (раніше називався – «Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті») працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Центру допомоги вагітним жінкам та мамам дітей віком до двох років. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *