Черкаси підписали меморандум про співпрацю із Попасною

Черкаська міська рада і Попаснянська міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області підписали Меморандум про співпрацю. У такий спосіб скріплено наміри про співробітництво для налагодження й покращення забезпечення нагальних потреб людей, які приїхали до Черкас із тимчасово окупованих територій Луганщини. Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Мета Меморандуму – участь сторін у забезпеченні заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру під час дії воєнного стану. Документ підписали черкаський міський голова Анатолій Бондаренко та керівник Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації Луганської області Микола Ханатов у присутності заступників міського голови Черкас.

Насамперед сторони домовилися про надання громаді Попасної приміщення для розміщення гуманітарного штабу. Таким чином буде забезпечено єдину систему логістичного супроводу гуманітарної допомоги та надання соціального захисту людям, переміщеним із тимчасово окупованих територій Луганської області. Також ішлося про виділення приміщення, аби облаштувати тимчасове житло для внутрішньо переміщених осіб із Луганщини, насамперед, підтримавши молодь, яка приїхала в наше місто.

Меморандум став підсумком 2-х місячної роботи з інтеграції мешканців Попасної в Черкасах. Микола Ханатов подякував міській владі Черкас за всебічну допомогу керівництву їхньої громади та всім жителям Луганщини, які знайшли прихисток у Черкасах. Також поінформував усіх про нинішню воєнну й економічну ситуацію в Попасній, відзначив героїзм наших воїнів-захисників.

«Із початку повномасштабної війни Черкаси лише офіційно прихистили більше 26 тисяч внутрішньо переміщених осіб, насправді ця цифра значно більша, – відзначив черкаський міський голова Анатолій Бондаренко. – Ми всі – одна родина, тому готові вам максимально сприяти, аби люди з інших регіонів почувалися в нашому місті, як вдома». Анатолій Бондаренко запропонував ще й додаткову підтримку продуктами харчуванння жителям Попасної, які зараз перебувають у Черкасах.

«Черкаси із перших днів і дотепер є транзитним містом, приймаючи і надаючи допомогу людям, котрі змушені тікати від війни. Крім того, ми максимально підтримуємо підприємців із Луганщини, які розгортають свій бізнес у Черкасах», – відзначив перший заступник міського голови Черкас Сергій Тищенко.

«Ми розуміємо: все, що ви робите, не прописано у ваших повноваженнях, а йде від серця, від душі. І тим приємніше відзначити, наскільки в Черкасах особливо тепло й гостинно ставляться до переселенців», – сказав очільник Попасної Микола Ханатов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *