В Умані правоохоронці проводять роз’яснювальну роботу з паломниками

Під час робочих зустрічей з рабинами-хасидами представники силових структур наголошують на дотриманні правил та обмежень, які діятимуть під час паломництва. Через повномасштабне вторгнення росії цьогоріч існуючі вимоги є більш жорсткими. Їхня основна мета – забезпечення повноцінної безпеки на території Умані в умовах війни.

Віряни, які сповідують брацлавську течію хасидизму, масово прибувають до Умані на відзначення Рош га-Шана. В місті органами виконавчої влади були прийняті ряд обмежень, що поширюються як на місцевих жителів, так і іноземних гостей. Правоохоронці зустрілися із рабинами-хасидами, аби розповісти про безпекові заходи, які діятимуть під час паломництва.

“Серед основних — це ретельна перевірка на пунктах пропуску, дотримання комендантської години, перебування на вулицях міста з документами, що посвідчують особу, заборона вживання спиртних напоїв та реагування на сигнали “Повітряна тривога””, — зазначив заступник начальника ГУНП в Черкаській області Сергій Коваленко.

Правоохоронці рекомендували паломникам цього року утриматися від візиту до України на святкування Рош га-Шана. Це пов’язано з тим, що ₚосія може використати приїзд іноземців для влаштування провокацій. Однак представники єврейської общини зазначили, що таким чином вони демонструють віру в українських військових. Рабини наголошують, що приїдуть найбільш релігійні прочани, яких поінформовано про правила безпеки й про обмеження, що наразі діють на території України та в місті Умань.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *