У Черкасах сусід травмованої пацієнтки знімав усіх на камеру та вказував медикам, як їм виконувати роботу

У Черкасах сусід травмованої пацієнтки знімав усіх на камеру та вказував медикам, як їм виконувати їхню роботу. Сталося це 23-го вересня.
Швидку викликали до 81-річної жінки, оскільки вона впала і травмувала ногу. За дві хвилини за вказаною адресою прибула бригада екстренки. Виявилось, що у пацієнтки перелом шийки стегнової кістки. Ліфт у під’їзді не працював, тож жінку потрібно було обережно знести на ношах із 7-го поверху. Для цього медикам потрібна була допомога небайдужих громадян.

Про це повідомляє речниця обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ірина Назарок.

За кілька хвилин родичка пацієнтки прийшла із одним сусідом. Той почав підганяти медиків: «Чому не зносите, давайте швидко, що ви тут роздумуєте». У відповідь йому пояснили, що пацієнтку з такою травмою з сьомого поверху потрібно зносити дуже обережно, щоб не травмувати ще більше, не нашкодити і не викликати сильнішого болю. Чоловік на це ввімкнув камеру на телефоні та почав фільмувати і жінку, і медиків без їхньої згоди, по-хамськи коментуючи роботу швидкої. На прохання зевершити зйомку, почав неадекватно реагувати.

Фельдшер викликав поліцію. Але чоловік, почувши розмову з поліцейськими, швиденько втік.

У бригаді екстреної медичної допомоги працює 2-3 людини. У деяких ситуаціях їхніх сил насправді не вистачає, щоб знести пацієнта. Особливо, якщо це дівчата чи жінки. Друзі, медики можуть звернутися з проханням про допомогу. Якщо ви не можете чи не хочете допомогти – це ваше право. Але розповідати медикам що і як робити, знімати без дозволу медпрацівників та пацієнтів – це неправильно і незаконно, – зазначила Ірина Назарок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *