Працевлаштовувати передусім переселенців, пообіцяла волонтерам черкаська мережа магазинів «Делікат»  

Набір працівників оголосила черкаська мережа супермаркетів «Делікат». Відповідно до домовленості, яка вже існує  між комерційною структурою та Благодійним фондом БО «БФ «Хрещатик Сіті», при прийомі на роботу перевагу надаватимуть внутрішньо переселеним особам.  

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівниця ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– На світлині я і керівник відділу кадрів мережі супермаркетів «Делікат». Представники мережі «Делікат» принесли свої буклети, де викладена інформація про те, які вакансії має комерційна структура. Ми будемо поширювати їх серед клієнток Дитячого благодійного центру БО «БФ «Хрещатик Сіті», а представники «Делікату» пообіцяли, що при прийомі на роботу віддаватимуть перевагу внутрішньо переселеним особам. Тож відтепер Фонд допомагає матусям – клієнткам Дитячого центру у питанні працевлаштування. Разом до Перемоги!, – розповіла Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» (раніше називався – «Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті») працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та утримує Дитячий благодійний центр який опікується вагітними жінками та мамами дітей віком до двох років. Нині на обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *