Дитячу суміш та памперси з Ужгорода передали у Черкаси

Велику партію дитячої харчової суміші «Бебело», пігузків 1-3 розміру та дезінфікуючих серветок для Дитячого благодійного центру отримали волонтери БО «БФ «Хрещатик Сіті». Це дружня допомога від колег БО «БФ Гуманітарний центр Совине гніздо» (м. Ужгород).

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівниця ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– В такий важкий для країни час, коли нелюди бомблять наші міста, житлові будинки, нищать інфраструктуру – Україна об’єднана силою віри в перемогу. Сьогодні ми отримали черговий вантаж гуманітарної допомоги від колег з Ужгорода і завдяки БО «БФ Гуманітарний центр Совине гніздо» наш дитячий центр поповнив запас підгузок. А частину отриманого дитячого харчування та засобів гігієни ми вже традиційно передамо до Харківщини. Разом до Перемоги!, – сказала Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» (раніше називався – «Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті») працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги вагітним жінкам та мамам дітей віком до двох років. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

На головному фото: Інна Бандура та волонтерка БО «БФ «Хрещатик Сіті» Ірина Трущенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *