Відтепер передати показники лічильників можливо за допомогою Telegram-Bot!

З метою покращення якості обслуговування споживачів, ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» з 18 жовтня 2022 року впровадила чат-бот у мобільному додатку Telegram.

Про це журналістам «City News» повідомила Пресслужба Черкаської ТЕЦ

За допомогою Тelegram-Bot споживачі зможуть своєчасно та коректно, з 20-го до 30 (31) числа щомісяця, здійснювати передачу показників квартирних (індивідуальних) приладів обліку теплової енергії та гарячої води до виконавця послуг.

Шановні споживачі, для початку роботи в Тelegram-Bot необхідно:

1. Встановити додаток Telegram на телефон.

2. У пошуковому рядку в месенджері Тelegram набрати текст: Черкаська ТЕЦ_ПОКАЗНИКИ або перейти за наступним посиланням: https://t.me/CherkasyTecPokaznikiBot, після чого ви потрапите безпосередньо в чат-бот.

3. Щоб розпочати користуватися Telegram-Bot варто натиснути на Start/.

За допомогою чат-боту Ви можете передати показання квартирних лічильників гарячої води та/або тепла по одному або декільком особовим рахункам.

Звертаємо Вашу увагу, що з 18 жовтня 2022 року у месенджері Telegram за номером +38 (050)-490-81-02 прийом показників не здійснюється! До того ж нагадуємо, що мобільний додаток Viber для передачі показників відключений. Усі показники лічильників, що передані споживачами до 18 жовтня буде враховано.

Відтепер швидко та зручно, в будь-який час доби, без дзвінків та очікування, передавайте показники лічильників за допомогою Telegram-Bot!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *