Укрпошта презентувала нову різдвяну марку “Роз’єднані війною”

За результатами народного онлайн-голосування, яке проходило на офіційних сторінках Укрпошти в соцмережах , переможцем серед 5 представлених на фінальне голосування ескізів різдвяної марки став малюнок одинадцятикласниці Валерії Михайлової.  З початком повномасштабної війни дівчина змушена була залишити своє місто Миколаїі і переїхати за кордон.

За цей ескіз віддали свої голоси понад 15,5 тис. українців.

«Ця ілюстрація відображає складнощі, які несе в собі розлука з рідними, коханими. Війна розділила багато родин. Комусь довелося виїхати з рідного міста, комусь вирушити за кордон, а хтось прямо зараз захищає нашу країну. Завдяки їм, нашим захисникам, ми маємо можливість зустріти Різдво та Новий рік», – прокоментувала Валерія Михайлова.

«Випуск різдвяної поштової марки є традиційним в Укрпошті, тому ми продовжуємо цей добрий звичай, аби подарувати українцям святкову атмосферу. Цього року вкрай важливо підтримати зв’язок з рідними, з тими, хто зараз далеко, з тими, хто на фронті. Укрпошта докладе максимум зусиль, щоб допомогти українцям в цьому», – прокоментував Ігор Смілянський, генеральний директор Укрпошти.

Різдвяну поштову марку випустять Укрпоштою в грудні.

За інформацією “Укрпошта”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *