Близько п’яти тон продуктів надав Червонослобідській громаді Червоний  Хрест

Для родин загиблих солдат та пересленців Червоної слободи Червоний Хрест надав близько 5 тон гуманітарної допомоги. Це продуктові набори, дитяче харчування, гігієнічні набори для жінок та чоловіків, дитячі підгузки, дитяче харчування, ковдри у загальній кількості близько 5 тон.

Про це журналістам «City News» повідомив голова Червонослобідської ОТГ Олександр Литвиненко.

– Червонослобідська громада активно співпрацює з міжнародними та місцевими благодійними та волонтерськими організаціями. Адже від реалізації подібних соціальних проєктів вигоду отримують вразливі категорії населення громади. Із черговою гуманітарною місією до Червонослобідської громади завітали представники обласної організації Товариства Червоного Хреста Червоного Хреста. Цього разу для забезпечення гуманітарних потреб переселенців, а також родин військових, які загинули у війні з росією Червоний Хрест надав продуктові набори, дитяче харчування, гігієнічні набори для жінок та чоловіків, дитячі підгузки, дитяче харчування, ковдри у загальній кількості близько 5 тон.

Допомогу між внутрішньо переміщеними особами та родинами загиблих військовослужбовців розподілили фахівчині Центру надання соціальних послуг.

– Разом із представниками Товариства Червоного Хреста обговорюємо подальші напрямки співпраці, предметно спілкуємося  із внутрішньо переміщеними, щоб  знати, як можемо бути максимально корисними, – додала директорка Центру Оксана Чигирик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *