Дитячі картини, створені за допомогою штучного інтелекту покажуть у Черкасах

Відкриття першої в Україні виставки дитячих картин створених за допомогою штучного інтелекту у рамках доброчинного мистецько-освітнього проекту «Завтра АРТ» відбудеться  у Черкасах у цю п’ятницю. Гостей чекають 25 листопада о 16.00 на другому поверсі ТРЦ Піонер.

Про це журналістам «City News» повідомила креативний директор проекту «Завтра АРТ» Юлія Баранько.

– Цей проєкт у вересні запустили  благодійні фонди «Черкаси Чайка» та «Другий фронт Черкаси» спільно з OWLOS Team. Суть проєкту полягає в колаборації дитячого креативу, дорослих знань та новітніх технологій. «Завтра АРТ» об’єднав українських дітей-переселенців (тих, які через повномасштабне вторгнення вимушено покинули країну разом з мамами й тих, які є ВПО, оскільки їхні рідні населені пункти були під окупацією), дітей військових та дітей волонтерів у онлайн майстерні, де фахівці абсолютно безкоштовно навчають їх створювати картини за допомогою нейромережі, – пояснила Юлія Баранько.

Юним митцям від 7 до 14 років, вони зараз перебувають у різних куточках світу − Іспанії, Данії, Туреччині, Україні, але дуже хочуть після Перемоги зустрітися вдома і роблять дуже багато задля її пришвидшення. До слова, після експонування усі картини буде продано з аукціону, який відбудеться 2.12, а гроші підуть на потреби ЗСУ.

На виставці буде представлено 16 учнівських робіт, на яких діти зображають своє життя та свої емоції, відтак, там буде і тема війни, і мрії про Перемогу, і любов до України, і радість за звільнення українських населених пунктів.

Окремо також буде представлена художня інсталяція «Пришвидшимо будівництво стіни», у якій використано роботу технічного куратора курсу Дениса Кіріна.

Окрім того на гостей чекають відеозвернення юних художників, які вони самостійно записали.

Ця виставка буде першою, але не єдиною. Роботи «Завтра АРТ» заплановано експонувати в рамках міжнародного онлайн проєкту «Вольнанова – діти».

Також ведуться переговори, щодо організації подібних виставок у Польщі, Швеції, Франції, Португалії та Канаді.

Прикметно й те, що на кожну з цих виставок учні готують унікальні роботи, відтак, кожен, хто придбає картину може бути 100% упевненим, що є власником єдиного у світі екземпляру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *