Гуманітарний вантаж з Черкас прибув на Херсонщину

Близько 30 тонн гуманітарного вантажу від жителів Черкас вже привезли для мешканців деокупованої громади на Херсонщині. Це найнеобхідніші для людей речі: теплий одяг, постільна білизна, продукти харчування, засоби гігієни тощо, інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Громада Черкас, волонтерські та благодійні організації, фонди, організації та установи відгукнулися на заклик міського голови Анатолія Бондаренка – допомогти жителям деокуопованої території.

У супроводі Корпусу резерву караван вантажівок та мікроавтобусів із Черкас прибув у Нововоронцовську громаду на Херсонщину. Села цієї громади тривалий час перебували на лінії боїв з окупантом. Внаслідок численних обстрілів їхня інфраструктура пошкоджена, а люди досі перебувають у небезпеці, адже ворог усього за кілька кілометрів, на іншому березі Дніпра.

«Дякую всій громаді міста Черкас, волонтерам, Корпусу резерву за таку потрібну допомогу, – говорить представниця Нововоронцовської селищної ради Вікторія Березко. – Оскільки наша громада, яка складається із 6 сіл, дуже постраждала від обстрілів: є значні руйнування, люди вже кілька місяців без світла і води. Тому велика потреба у продуктах харчування, відновленні водо- й електропостачання. Допомога від черкащан значно полегшить наше життя».

«Дякую всім, хто підставив плече в цей важкий час для допомоги українцям, постраждалим від російської окупації. Думаю, ми продовжимо збір допомоги для людей на деокупованих територіях України. Адже тільки гуртуючись і допомагаючи один одному, ми вистоїмо і переможемо. Місто працює для того, щоб перемогти!», – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *