Перед Різдвом у Черкасах відбудеться джазовий концерт

Незабаром у Черкасах відбудеться передноворічний джазовий концерт від Cherkasy Jazz Orchestra за новою програмою “Не вкрадене Різдво”.

Про це повідомило видання «Вичерпно».

Уже кілька років у Черкас існує “Cherkasy Jazz orchestra”, який попри воєнні дії досі продовжує чарувати свої слухачів музикою.

“Кілька перших місяців не було жодної для цього можливості, але потім ми вирішили, що такий великий колектив дуже легко втратити. Ми зрозуміли, що це наша справа і якщо ми закинемо – вона пропаде”.

Колективне є чи не єдиним оркестром в Україні, що є постійно діючим та не прив’язаний до культурних установ.

Михайло поділився, що навіть попри те, що в країні була повна заборона проведення будь-яких масових заходів, особливо концертів, вони все одно продовжували збиратись та готувати програми. Зокрема, улітку гурт робив неанонсовані виступи на підтримку наших військових.

До концерту колектив почав колектив почав підготовку програми ще з вересня. Адже, як пояснив Михайло, коли вони планують виступати для черкаської публіки, то намагаються постійно готувати нові програми і не повторюватись.

Через війну підготовка до виступу може тривати тижням замість 2-3 днів. Все тому, що через вимкнення світла учасники не можуть завершити свою частину організаційної роботи.

“Коли повітряні тривоги, ми мусимо на них реагувати, переривати підготовку. Так само маємо підлаштовуватися під вимкнення світла”,- додає диригент оркестру.

Але попри всі складнощі, колектив продовжує чарувати свої слухачів музикою. Адже головним задумом джазової програми “Не вкрадене Різдво” є незламність українців, які щодня мусять прокидатися, працювати та попри все жити, як це робить гурт.

Концерт відбудеться 19 грудня о 18:00 в Черкаській обласній філармонії. Квитки вже доступні в касі філармонії та найближчим часом будуть доступні на karabas.com/ua/.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *