У Черкасах триває набір до «Гвардії наступу»

Набір до «Гвардії наступу», що стартував у Черкасах на початку лютого, триває.

Як повідомило видання zmi.ck.ua, запис відбувається через ЦНАПи. Черкаський також долучився до процесу. У холі тут облаштовані місця, де кожен доброволець може дізнатися потрібну інформацію відповідно до своїх уподобань та записатися до одного із восьми загонів. 

Загалом на Черкащині є шість ЦНАПів, які визначені для формування штурмових бригад. 

«Компанія з рекрутингу проводиться на добровільній засаді, щоб залучити саме справжніх патріотів. Для нас важливі не кількісні, а якісні показники. Саме тому кістяк цих бригад становлять військовослужбовці з досвідом», – зауважив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець. 

Він додав, що всі учасники будуть проходити підготовку із досвідченими інструкторами, а також їх забезпечать сучасною технікою. 

Сьогодні оформлюватися можна і в системі онлайн, можна звертатися за гарячою лінією, також можна подаватися через ЦНАПи. Ігор Табурець зауважив, що за минулий тиждень у ЦНАПи Черкащини було здійснено 160 відвідувань і близько півсотні заяв оформлено.

«Цей процес не зараховується до мобілізаційних процесів. Формування та поповнення наших резервів для ЗСУ – це інший напрям, який діє паралельно. Цей напрям – це ініціатива МВС», – сказав Ігор Табурець. 

Сьогодні в черкаський ЦНАП завітав доброволець із досвідом строкової служби 26-річний Максим Гутерчик. Він розповів, що вже раніше проходив строкову службу в Державній прикордонній службі України саме тому й обрав для себе цей загін у «Гвардії наступу». 

«Вважаю, що це поклик кожного. Я вже маю левову частку підготовки, адже раніше служив, тож вирішив приєднатися до «Гвардії наступу». Мої рідні підтримали мою позицію, адже це мій вибір. Звісно, вони хвилюються, але зараз ми живемо у такий час, коли й цивільні перебувають у небезпеці», – сказав він. 

Нагадаємо, що є такі бригади, які комплектуються: “Лють”, “Сталевий кордон”, “АЗОВ”, “Червона калина”, “Рубіж”, “Кара-Даг”, “Буревій”, “Спартан” тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *