У Черкасах підприємцям компенсуватимуть половину вартості за придбаних генераторів

Представники малого й середнього бізнесу в Черкасах можуть розраховувати на часткове відшкодування витрат на закупівлю генераторів, інвенторно-акумуляторних систем безперебійного живлення та зарядних станцій. З міського бюджету їм покриватимуть 50% витрат.

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Під час засідання виконавчого комітету його представники вже затвердили відповідне положення, розроблене департаментом економіки та розвитку.

Під час розгляду змін до головного фінансового документа Черкас депутат міської ради Роман Діскант запропонував перерозподілити 2 млн грн на видатки для компенсації витрат за джерела живлення.

– Підприємці – це ті люди, які пліч-о-пліч із нами розвивають наше місто, створюють робочі місця і наповнюють бюджет, – прокоментував він. – Тож і ми зі свого боку маємо підтримати бізнес та допомогти їм в цей важкий для всієї країни час.

Витрати відшкодовуватимуть за ті прилади й обладнання, які придбали після 1 вересня 2022 року та до кінця військового стану.

Максимальна сума компенсації не перевищуватиме 200 тисяч гривень за генератори та інвенторно-акумуляторні системи безперебійного живлення, 100 тисяч гривень – для зарядних станцій.

Право на відшкодування мають суб’єкти мікро, малого та середнього підприємництва, які працюють та сплачують податки в Черкасах.

При розгляді документів у мерії з’ясують, чи не визнаний підприємець банкрутом та чи не перебуває у стадії ліквідації.

Згідно з положенням, покриють 50 відсотків витрат тим підприємцям, хто здійснює діяльність у закладах роздрібної торгівлі (продовольчими та непродовольчими товарами), в ресторанному господарстві, має мініпекарні, перукарні чи салони краси, хімчистки, аптеки, працює в приватних закладах освіти та в закладах із надання медичних послуг, ательє, пунктах ремонту взуття, станціях технічного обслуговування, авто мийках та інших закладах сфери обслуговування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *