Колаборантці, що співпрацює з ворогом на Луганщині, СБУ повідомила про підозру

СБУ повідомила про підозру колаборантці, яка співпрацює з ворогом на Луганщині. Співробітники Служби безпеки України зібрали докази добровільної співпраці місцевої чиновниці з ворогом , яка співпрацює з загарбниками на тимчасово окупованій території Луганщини.

Про це журналісту «City News» повідомила пресслужба УСБУ в Черкаській області.

З березня 2022 року територія селища Троїцьке була захоплена армією рф. З метою встановлення і зміцнення окупаційної влади загарбники активно залучали до співпраці місцевих мешканців.

– За даними слідства, колишня посадовиця Троїцької селищної військової адміністрації добровільно перейшла на бік ворога та займається виконанням організаційно-розпорядчих функцій органів окупаційної влади. Після окупації чиновниця очолила так званий «архівний сектор адміністрації Троїцького району лнр». Пішовши на угоду з ворогом, колаборантка виконує контроль за виконанням та збереженням псевдодокументів т.зв. «лнр», – поінформувала пресслужба УСБУ в Черкаській області.

Наразі фігурантці повідомлено про підозру за ч.5 ст. 111-1 (добровільне зайняття посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора у складі організованої групи) Кримінального кодексу Україну. Викриття та документування незаконних дій проводилося співробітниками СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *