Німецькі магніти, які витягують осколки, волонтери з Черкас відправили військовим

Магніти, які витягують осколки з тіл поранених, що їх німецькі волонтери передали у Черкаси своїм колегам – волонтерам БО «БФ «Хрещатик Сіті», вже відправили туди, де вони потрібні.

Про це журналістам «City News», повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівниця ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Команда БО «БФ Хрещатик-Сіті» щиро дякує Ralf Eisenhut та Ukraine hilfe Bodolzer Dorfstüble (Німеччина, м.Ліндау) за надану дуже необхідну благодійну допомогу! Завдяки вашій підтримці, ми маємо змогу забезпечити потреби наших маленьких підопічних. Серед отриманого фруктові пюре, дитяча гігієна, одяг, іграшки. Для наших матусь посуд, ковдри, постільна білизна. Не забули наші німецькі партнери і про воїнів ЗСУ. Для них ми передали магніти, які допомагають дістати осколки з ран, чотири види сирів та каву. Також на потреби лікарень ми отримали захисні медичні маски, які незабаром передамо до лікарень Херсона та Черкас. Тримаємо волонтерський фронт Разом до Перемоги!, – розповіла Інна Бандура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *