СБУ повідомила про підозру черговій колаборантці

Служба безпеки продовжує системно викривати зрадників та колаборантів, які добровільно пішли на співпрацю із ворогом. Про це повідомляє пресслужба обласного управління СБУ.

Так, контррозвідники СБУ встановили особу колаборантки, яка з початку повномасштабного вторгнення ініціативно виявила бажання інформувати керівників окупаційної «міліції днр».

Нею виявилася мешканка Сумщини. Жінка через заборонену мережу «Вконтакте» вийшла на одного із керівників так званого «мвс днр» та запропонувала допомогу у наведенні ворожого вогню. В подальшому, через месенджери вона отримувала завдання щодо збору та передачі інформації про місця дислокації військових об’єктів на території Сумської та Харківської областей.

Крім того, у листуванні інформаторка підтримувала дії загарбників, закликала до найшвидшої «демілітаризації» та вірила у перемогу рф у війні проти України.

На основі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили фігурантці про підозру за ч.7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу Україну.

Наразі підозрювана переховується від правосуддя на території рф.

Викриття та документування незаконних дій проводилося співробітниками СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *