У Черкасах завершують поточний ремонт вулиці Чигиринської

Одночасно на кількох вулицях Черкас триває поточний ремонт дорожнього покриття. Про це інформують у Черкаській міській раді.

Зношений асфальт наразі оновили на вулиці Чигиринській, нині ж фахівці працюють уздовж провулку Семена Палія (колишня – Зелінського) та на відрізку вулиці Олени Теліги (від Віталія Вергая до проспекту Перемоги).

Ремонт вулиці Чигиринської відбувався на ділянці від вулиці Петра Дорошенка (колишня Пацаєва) до меж міста. Спершу бригади дорожників відфрезерували старе покриття. Далі поклали новий шар асфальту. Працювали на площі майже 28 тисяч квадратних метрів.

Силами комунального підприємства «ЧЕЛУАШ» на вулиці підняли до потрібної висоти решітки зливової каналізації. Під час роботи облаштували кишені для заїзду громадського транспорту та примикання.

На ділянці вулиці Олени Теліги, поруч із дитячою лікарнею, відфрезерували пошкоджене покриття.

– Навіть під час війни ми працюємо над поліпшенням дорожньої інфраструктури в нашому місті, – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко. – Наше місто працює в тилу, Черкаси стали прихистком для тисяч переселенців, які знайшли тут другу домівку. Тож навіть у такий складний час створюємо зручні та безпечні умови для пересування містом водіїв і пішоходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *