Замість в’язниці, черкащанка, яка виправдовувала удари по наших містах, читатиме патріотичні книги

Працівниця “Ощадбанку”, яка виправдовувала російські ракетні удари по Кременчуку та Краматорську, отримала три роки умовного терміну. Також вона повинна читати патріотичну літературу та конспектувати її зміст.

Про це, посилаючись на текст вироку Придніпровського райсуду Черкас, повідомили «18000».

За інформацією порталу Судова влада, жінку звати Дудник Тетяна Іванівна. Вона уродженка міста Ахтубінськ Астраханської області. Працює головним фахівцем фінансового моніторингу Черкаського обласного управління ВТ «Ощадбанк».

Слідство зібрало записи телефонних розмов Дудник. Публікуємо кілька епізодів, які описані у вироку суду.

6 червня минулого року Дудник під час телефонної розмови висловлювалась про позитивне ставлення окупантів в окупованому місті Бердянськ до місцевих жителів.

27 червня також телефоном Дудник співставила обстріл вокзалу в Краматорську та ракетний удар по торговому центру у Кременчуку, оцінювали ці події, як «провокацію» з боку України.

29 червня висловлювала сподівання на встановлення окупаційного режиму на території України та обґрунтовували справедливість війни РФ проти України, стверджували про розв`язання України війни з РФ, виправдовували збройну агресію РФ та окупацію території України як наслідок існування в Україні фашистського режиму, заснованого на ідеї національної зверхності, переваг, зокрема, українців над росіянами, вчинення диверсантами під виглядом біженців зі сторони України військових дій, виведення з ладу військових та промислових об`єктів та знищення живої сили супротивника.

Також вона стверджувала, що у місті Кременчуку бойовим реактивним снарядом знищено завод, а інформація про численні жертви є провокацією для поширення якої, українська сторона, як і в місті Бучі знімає постановочні відеоматеріали про велику кількість жертв

16 серпня висміювали українських військових.

9 вересня називала російську збройну агресію проти України як «священную» війну Росії з НАТО, ототожнюючи себе з росіянами та зневажливо відгукуючись про українців як народ називаючи «дураками», зловтішаючись з перспективи російської атаки проти українських військових, обурюючись повільністю дій ЗС РФ, та негативно реагували на те, що Київ досі не розбомблений.

13 вересня Дудник висловлювала невдоволення поразок ЗС РФ, через що бажала обстрілів української інфраструктури, виражала стурбованість можливій поразці РФ у війні.

15 вересня Дудник говорила, що ракетні удари по українській критичній інфраструктурі є ефективними, дієвими, спровокованими українською стороною, та звинувачували керівництво США та України в розв`язуванні війни.

3 жовтня висловлювала переживання через поразки, відступ російських військових, виражали засмучення та співчуття через загибель російських солдат на фронті, тим самим виправдовували, підтримували дії ЗС РФ на території України.

Дії Дудник кваліфікували за статтею ч.3 ст.436-2 КК України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, розпочатої у 2014 році).

28 квітня була укладена угода про визнання винуватості. Суд визнав Дудник винуватою і присудив їй покарання з іспитовим строком на три роки.

Також суд поклав на Дудник додаткові обов’язки: прочитати «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеродрому»; «Синдром АТО»; «Війна з Росією»; «Війна за свідомість»; «Війна двох правд»; «Любов на лінії вогню»; «Генерал Момот», «Остання імперія»; «Одна держава. Одна мова. Одна церква», законспектувавши у рукописний спосіб їх короткий зміст (3-5 аркушів формату А4) та надити законспектоване уповноваженій особі органу з питань пробації.

Зазначимо, що поплічницею Дудник, з якою вона говорила по телефону, є колишня співробітниця прокуратури. Їх обох затримали у березні цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *