Як знайти аптеки, де відпускають інсулін та “Доступні ліки” за е-рецептом

Аптеки, які беруть участь у програмі реімбурсації, можна впізнати візуально. Вони мають на дверях наліпку «Тут є “Доступні ліки”, а ті, де можна отримати інсулін, мають наліпку “+Інсуліни”.

Знайти найближчу аптеку з договором із НСЗУ можна через дашборд на сайті НСЗУ: https://edata.e-health.gov.ua/e-data/dashboard/pharmacy-map

В меню зліва оберіть ваш населений пункт, а у фільтрі “Програма еРецепту” – потрібний напрямок програми реімбурсації:

  • “Доступні ліки” – це ліки проти серцево-судинних хвороб, бронхіальної астми та діабету ІІ типу, ХОЗЛ;
  • Інсулін безоплатний або з доплатою;
  • Нецукровий діабет;
  • Розлади психіки та поведінки;
  • Хвороба Паркінсона;
  • Імуносупресивні лікарські засоби.

Дашборд покаже аптеки, які відповідають вашому запиту, з адресами та телефоном. Але радимо попередньо зателефонувати в аптеку та уточнити, чи є потрібний вам лікарський засіб в наявності.

А ще знайти аптеку можна через чат-бот “Спитай Гриця”. Корисний сервіс розповість, де отримати ліки кожному пацієнту у селі, містечку чи місті та які препарати можна отримати за програмою «Доступні ліки».

Ще один простий спосіб – зателефонувати до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77. Оператор підкаже, де найближча аптека, яка має договір із НСЗУ, яка відпускає ліки за необхідним напрямком.

Щоб отримати ліки за програмою реімбурсації – необхідно отримати електронний або паперовий рецепт. Про те, яку інформацію має містити рецепт на препарати за програмою «Доступні ліки», детальніше — за посиланням: https://cutt.ly/d4CrRTC.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *