Волонтери «Хрещатик Сіті» (Черкаси) повезли допомогу жителям Херсонщини (фото)

Волонтери з черкаського благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик Сіті» повезли допомогу у Херсон та Нововоронцовську громаду Херсонщини. Два з п’яти «бусів» з гуманітарним вантажем, наданим Фондом, супроводжують волонтери «БФ «Хрещатик Сіті».

Про це журналістам «City News», повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівниця ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

– Фонд передав Нововоронцовській громаді Херсонщини велику партію підгузків для дорослих, протиопікові креми, гігієнічні засоби тощо. Це стало можливим завдяки плідній співпраці, що склалась між БО «БФ «Хрещатик Сіті» та італійською благодійною організацією Malve di Ucraina, Associazione Ucraina a Verona, яку створили українці, що проживають у Італії. За понад рік спільної роботи в Україну Malve di Ucraina передала сотні тонн гуманітарного вантажу, і у тому числі дорогвартісні апарати штучної вентиляції легень. Їх наш Фонд не так давно передавав у лікарні Черкащини, та Хесонщини, – поінформувала Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» завантажив два «буси» гуманітарним вантажем. Їх у поїздці супроводжують  супроводжують волонтери «БФ «Хрещатик Сіті» Тетяна Моргуненко і Наталія Вдовченко.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото Тетяни Морогуненко

Команда волонтерів готова до виїзду
(З ліва на право) Волонтери «БФ «Хрещатик Сіті» Наталія Вдовченко, Тетяна Моргуненко і водій “буса”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *