Жителів Межиріча, що на Черкащині, тероризує дика свиня (фото, відео)

Дика свиня з чотирма поросятами вже кілька днів поспіль вештається вулицями с. Межиріч Черкаського району, Черкаської області, викликаючи обурення серед місцевого люду.

Тварини бродять де попало, і завдають шкоди селянам, риючись на городах і знищуючи городні культури.

– Вчора весь цей табунець зайшов на мій город і підрив вже чималу кукурудзу. Скільки живу, такого тут не було, – бідкається місцева пенсіонерка дуже поважного віку пані Надія.

На щастя свиноматка поки поводиться не агресивно. Хоча, всяке може трапитись, бо дикі свині – одні з найнебезпечніших представників місцевої фауни. За статистикою дикі свині вбивають більше людей, аніж вовки.

Як виявилось, сільська влада в курсі того, що відбувається і вже відреагувала на звернення жителів. Тварини втекли з вольєру мисливського господарства.

– На свиню з виводком скаржится ціла вулиця, бо тварини завдають збитків. Вони  шкодять, заходячи у двори домоволодінь та нищать городину. Ці свині з місцевого мисливського господарства, яке знаходиться неподалік села. Вони втекли з вольєру. Я вже звертався до власників тварин і попередив, що їхні свині вже так дістали місцевих жителів, що вони ладні їх повбивати. Представники господарства пообіцяли забрати з села цих парнокопитних шкідників, – розповів староста с. Межиріч Іван Чупилка.

Відео автора

фото стоп кадр відео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *