Черкащани збирають і приносять речі для українського Півдня

Офіс Дитячого благодійного центру допомоги, що ним опікується БО «БФ «Хрещатик Сіті» тепер виконує іще й функцію пункту збору допомоги українцям, які потерпіли від путінського екоциду.

Світ не без добрих людей. Милосердя, яке просто випромінюють черкащани, свідчить про те, що у населенні Черкас високий вміст добрих людей. Жителі обласного центру, які потужно відгукнулись на заклики допомогти потерпілим від путінської агресії, продовжують збирати і приносити речі.

Про це журналісту «City News» повідомила волонтерка БО «БФ «Хрещатик Сіті» Тетяна Моргуненко.

– У наступний понеділок планується поїздка волонтерів з Черкас у Нікополь і Марганець. Чимало черкащан, які почули про те, що йде збір допомоги для потерпілих жителів українського Півдня, зараз приносять все необхідне у пункти збору допомоги. І у тому числі у офіс Дитячого благодійного центру допомоги БО «БФ «Хрещатик Сіті». Приємно, що вони це роблять від щирого серця, – сказала Тетяна Моргуненко.

БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Вона продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які перебувають на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Інна працює у Будинку торгівлі у відділі фотографії. Вона принесла у Центр багато одягу і взуття, у тому числі дитячого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *