Хірургічні набори шпиталям Дніпра передали волонтери «Хрещатик-Сіті» з Черкас

Допомогу для шпиталів, що у Дніпрі  у вигляді надзвичайно потрібних нині хірургічних наборів, передали волонтери черкаського БО «БФ «Хрещатик-Сіті». Везе їх у прифронтові медзаклади лідер БО «БФ ім. Олексія Мельника» Альона Мельник.

Про це журналісту «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Партію хірургічних наборів ми отримали від італійської Асоціації MALVE di UCRAINA (м.Верона) та її українського партнера БО «БФ Мальви Україна» (м.Львів). Вони нині надзвичайно актуальні для медичних закладів, які лікують поранених захисників України. Щиро вдячна нашим італійським партнерам за таку потрібну допомогу, і дуже вдячна нашій безстрашній партнерці – керівниці БО «БФ ім. Олексія Мельника» Альоні Мельник, яка передасть хірургічні набори туди, де їх потребують, – зазначила Інна Бандура.

Журналіст «City News» поспілкувався з Альоною Мельник у момент коли вона готувалась до чергової поїздки на фронт. Вона розповіла, що передати шпиталям у Дніпро хірургічні набори їй запропонували її традиційні партнери по волонтерству, представники БО «БФ «Хрещатик Сіті».

– Мені зателефонували очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура та волонтерка Фонду Діана Глущик і запропонували передати у шпиталі медичні хірургічні набори. На даний час закінчую підготовку до нової поїздки у прифронтову зону, тож, звісно, з радістю погодилась. Адже ці хірургічні набори нині дуже актуальна допомога, бо вони допоможуть врятувати не одне солдатське життя. Сьогодні планую виїхати на Харківщину. Я взяла 12 коробок, у кожній, щонайменше по два таких набори. Уночі проїздом буду у Дніпрі. Там мене зустрінуть волонтери Яніна і Олексій Гринь, які й передаватимуть ці набори у шпиталі, – розповіла лідер БО «БФ ім. Олексія Мельника» Альона Мельник.

На передову українським захисникам невтомна і незламна волонтерка Альона Мельник везе замовлений бійцями прилад нічного бачення, продукти та воду.

– У цій поїздці також маємо намір відвідати людей, які живуть у Куп’янську. Серед них багато лежачих, тому ведземо їм засоби індивідуальної гігієни (памперси), – уточнила вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *